ÖVRIGT / Mattor / Mushkabad 3761020
nr 376 1020
Mushkabad
Antik, 357x440, jämnt ställvis hårt slitage, fläckar, lagningar (en större), even partly heavier wear, stiff stains, repairs , one larger
Utrop:
25.000 kr
måndag 24 oktober 2005
24 okt
TEMA Orientaliska mattor 2
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 2